שירותי גיוס ו-CV Center

עולם משאבי האנוש מצוי בשנים האחרונות בתקופה מאתגרת כאשר ארגונים נדרשים להרחיב ולצמצם את שורות כוח האדם בארגון באופן שאינו ידוע מראש. הצוות שלנו בחברת בנני-HR  ערוך ומנוסה בעבודה צמודה למחלקות HR בארגונים ועובד כזרוע חיצונית בהתאם לצרכי המערכת שלכם בגיוס וסורסינג.

 

השירות ניתן בהתאמה אישית לכל ארגון ואנו ערוכים לתמוך בתהליכים מקצה לקצה. החל משיחות התנעה עם המנהל המגייס, דרך פרסום המשרה/המשרות ועד לחתימה על הסכם עבודה.

 

שירותי גיוס ו-CV center ניתנים לפי בנק שעות מוגדר אך גמיש. כולל חופש מצד המעסיק להתאים את השירות לפי חלוקת שעות יומיות, שבועיות, חודשיות ויותר. לרשותכם צוות שמורכב מאנשי ונשות גיוס מהשורה הראשונה, המתמחים בעולמות תעסוקה מגוונים.


אנו בעלי יכולת למידה מהירה של התפקידים ומאופיינים ברמת דיוק גבוהה לDNA- הארגוני שלכם. שירותי גיוס ו-CV Center מספקים לכם מענה איכותי אשר חוסך משאבים של זמן וכסף, בד בבד עם הגברת קצת הגיוסים (האיכותיים) שלכם בארגון. 

שירותים נוספים לעסקים

הדרכות לחברות וארגונים

הדרכות מקצועיות ואיכותיות לארגונים בתחום משאבי האנוש תוך חשיפה לכלים חדשניים ושיפור ההתנהלות ברמת הגיוס, ההשמה והניהול השוטף של משאבי האנוש. כולל ליווי לאחר ההדרכה.

HRBP – משאבי אנוש במיקור חוץ

מחלקת משאבי אנוש במיקור חוץ עם תפעול מקצה לקצה (גיוס, השמה, חתימה על חוזה העסקה, קליטה, חפיפה ועוד). שירות המתאים במיוחד לעסקים שזקוקים לפתרונות איכותיים של משאבי אנוש בהעדר כוח אדם, בפרויקטים ספציפיים, בסקטורים-עסקיים בהם יש לנו התמחות מיוחדת ועוד.

סורסינג

ייצור מקורות גיוס טובים ומתאימים לדרישות של המעסיק. ניתוח מדויק של העסק והמשרה המוצעת, הגדרת תנאי סף, פרסום המשרה בשלל אפיקים דיגיטליים, מיון קורות חיים לפי פרופילים שהוגדרו מראש והעברתם לארגון לאחר טיוב.

השמה

איתור מועמדים מתאימים לאחר ניתוח מעמיק של הארגון ברמת המאקרו ואפיון פרטני של המשרה ברמת המיקרו. מציאת המועמד המתאים והכנסתו לתהליך גיוס המסתיים בקליטה מוצלחת. 95% הצלחה.

הד-האנטינג

שירותי הד-האנטינג מתקדמים ואיכותיים לאיתור טאלנטים ייחודיים למשרות מאתגרות, בדיסקרטיות במידת הצורך ותוך הגעה אקטיבית למועמדים פאסיביים נדרשים (כולל מועמדים שמעטים מצליחים לאתר).

גיוסי מסה

שירות מיקור חוץ של גיוסי מסה מתאים למגוון רחב של חברות וארגונים ובכל סדר גודל, בין אם מדובר בהתרחבות מהירה או השקת פרויקטים חדשים הדורשים צמיחה משמעותית בכוח העבודה. כאשר עולה הצורך במספר גדול של מועמדים, שירותי מיקור החוץ בגיוס המונים שלנו ב Banani HR הם אידיאליים עבורכם.

שליחת קורות חיים

לא מצאת משרה מתאימה באתר?

ברשותינו מגוון משרות נוספות וכן משרות שמתעדכנות מידי יום, בכדי שלא תפספסו את ההזדמנות שלחו כאן את קובץ הקו”ח ואנחנו ניצור איתך קשר כמידה ותמצא התאמה.

פרסום משרה

banani hr היא פלטפורמת חיבורים בין מעסיקים למחפשי עבודה העובדת על שיטת גיוס מדוייקת וממוקדת.

רוצה לפרסם את המשרה שלך כאן?

צור עמנו קשר ונשמח לתת לך שירות.

תודה

פנייתך נשלחה בהצלחה