שירותים לחברות וארגונים

banani HR מתפקדת כפרטנר מקצועי למעסיקים עם מענה מקיף לתחום משאבי האנוש. אנחנו מעמידים לרשותכם צוות מעולה של אנשי ונשות גיוס ומשאבי אנוש בעלי ניסיון עשיר במגוון סוגי ארגונים וחברות.

החברה מעניקה שירות למעסיקים בכל סדר גודל. אנחנו עובדים גם עם עסקים קטנים וגם עם החברות הגדולות במשק הישראלי, ומצליחים להתאים את השירות וסגנון העבודה שלנו כדי שהלקוח יקבל תמיד מענה איכותי, מהיר ותפור למידותיו.

לרשות המעסיקים עומדים שירותי השמה ממוקדים, שירותי סורסינג והד-האנטינג מתקדמים, הדרכות לחברות וארגונים, שירותי משאבי אנוש במיקור חוץ (אאוטסורסינג), גיוסי מסה ועוד.

אנחנו מאמינים שהצלחה בתחום משאבי האנוש נגזרת מחיבור בין העובדים לתפקידיהם ולעסק ברמה של שלם הגדול מסך חלקיו. יציקת תוכן בעל ערך אמיתי בביטוי “הון אנושי“. 

חדש!!

שרותי הדרכה לחברות וארגונים במגוון נושאים

מגוון השירותים שלנו כולל

הכשרות מקצועיות

הדרכות מקצועיות ואיכותיות לארגונים בתחום משאבי האנוש תוך חשיפה לכלים חדשניים ושיפור ההתנהלות ברמת הגיוס, ההשמה והניהול השוטף של משאבי האנוש. כולל ליווי לאחר ההדרכה.

HRBP – משאבי אנוש במיקור חוץ

מחלקת משאבי אנוש במיקור חוץ עם תפעול מקצה לקצה (גיוס, השמה, חתימה על חוזה העסקה, קליטה, חפיפה ועוד). שירות המתאים במיוחד לעסקים שזקוקים לפתרונות איכותיים של משאבי אנוש בהעדר כוח אדם, בפרויקטים ספציפיים, בסקטורים-עסקיים בהם יש לנו התמחות מיוחדת ועוד.

סורסינג

ייצור מקורות גיוס טובים ומתאימים לדרישות של המעסיק. ניתוח מדויק של העסק והמשרה המוצעת, הגדרת תנאי סף, פרסום המשרה בשלל אפיקים דיגיטליים, מיון קורות חיים לפי פרופילים שהוגדרו מראש והעברתם לארגון לאחר טיוב.

השמה

איתור מועמדים מתאימים לאחר ניתוח מעמיק של הארגון ברמת המאקרו ואפיון פרטני של המשרה ברמת המיקרו. מציאת המועמד המתאים והכנסתו לתהליך גיוס המסתיים בקליטה מוצלחת. 95% הצלחה.

הד-האנטינג

שירותי הד-האנטינג מתקדמים ואיכותיים לאיתור טאלנטים ייחודיים למשרות מאתגרות, בדיסקרטיות במידת הצורך ותוך הגעה אקטיבית למועמדים פאסיביים נדרשים (כולל מועמדים שמעטים מצליחים לאתר).

שירותי גיוס ו-CV Center

שירותי גיוס ו-CV center הניתנים בגמישות מלאה לפי בנק שעות לנוחות וחופש מלאים של המעסיק. מענה איכותי אשר חוסך משאבים של זמן וכסף, בד בבד עם הגברת קצת הגיוסים (האיכותיים) בארגון.

גיוסי מסה

שירות מיקור חוץ של גיוסי מסה מתאים למגוון רחב של חברות וארגונים ובכל סדר גודל, בין אם מדובר בהתרחבות מהירה או השקת פרויקטים חדשים הדורשים צמיחה משמעותית בכוח העבודה. כאשר עולה הצורך במספר גדול של מועמדים, שירותי מיקור החוץ בגיוס המונים שלנו ב Banani HR הם אידיאליים עבורכם.

המלצות מעסיקים

אקסלנס בית השקעות

שירה לוי, מנהלת משאבי אנוש וגיוס

אקסלנס בית השקעות

“חברת השמה מקצועית, שירותית, עם צוות של מגייסים מקצועי ונעים בעלי הבנה מעמיקה של משרות בתחומים מגוונים.

מבחינתנו, אתם שותפים אמיתיים ומהרגע הראשון שפנינו אליכם ושוחחנו הרגשנו שאנחנו בידיים הכי נכונות ומקצועיות.

יש לכם את היכולת והידע לנהל תהליכי אבחון מדויקים. אנחנו תמיד מקבלים מועמדים שמתאימים לתפקיד ולפרופיל שהגדרנו, שעברנו תהליך מוקפד ומדויק, עם חוות דעת מקצועית ומפורטת של המגייסת.

תהליך שחוסך לנו הרבה מאוד זמן ומייעל לנו משמעותית את תהליכי הגיוס.

תודה לכם על כך !”

דינה ענבר, מנהלת חטיבת השיווק

אלדר

“הלבביות, מהירות התגובה, המקצוענות, היכולת לזהות את הצרכים שלנו במדויק ואת אופי החברה ובזכות זה להתאים לנו את העובדים הנכונים.”

הילה

טריפבייס

“זה מתחיל ביחס אישי ומקצועי וממשיך בחיפוש יסודי אחר המועמדים המתאימים עבורנו.

כל מועמד שעבר את הסינון הראשוני באמת התאים לDNA של החברה שלנו והמועמד שהתקבל מאוד אהוב בחברה והשתלב נהדר .

אתם מונעים ללקוח שיחות סרק עם מועמדים לא מתאימים ובוחרים את המועמדים בפינצטה.”

אילת ריץ בנבנישתי, סמנכ"לית משאבי אנוש

אלטמן

“תחושת שותפות אמיתית, דיון אותנטי על המועמדים השונים, הבנה של התרבות הארגונית, זמינות גבוהה, תמיד עם חיוך ובאופן נעים.”

שירי אוגורינסקי

אקסטרא מייל

“יחס אישי, מקצועיות, שירותיות, מחוייבות לתוצרים גבוהים ואיכותיים, התאמה ללקוח וגמישות. תענוג גדול.”

מלי מורדכוביץ, ראש מטה

אלדר

“הזמינות, הגמישות והחשיבה מחוץ לקופסא גם כשלפעמים המועמד לא מתאים בדיוק לפרופיל המשרה, היחס האישי והחם.”

“הלבביות, מהירות התגובה, המקצוענות, היכולת לזהות את הצרכים שלנו במדויק ואת אופי החברה ובזכות זה להתאים לנו את העובדים הנכונים.”

דקל אבו, מנכ"ל

גליץ’

“העבודה מולכם הייתה פשוט תענוג אמיתי משלב השיחה הראשונית והבנת הצורך שלנו ועד לסיום התהליך ובדגש על הליווי בתוך התהליך.

קורות החיים שקיבלנו היו ברמה גבוהה תוך פירוט אישי על כל המועמדים, חזקות וההתאמות לתפקיד לצד פערים ואתגרים במידה והיו.

המועמדים שהגיעו לראיונות היו ברמה מעולה וענו על הציפיות ודרישות שלנו.

לאורך כל התהליך הרגשנו שיש לנו עם מי לדבר ולהתייעץ, אם צריך היה לדייק תהליכים זה בוצע וידענו שאנחנו ביידים טובות ומקצועיות ביותר.

מרגישים שאתם עושים את העבודה מכל הלב ובמסירות אמיתית, זה ניכר בכל שיחה או פגישה.”

אור מרון, מנהלת גיוס

זאפ

“שמחות לשוב ולעבוד איתך ועם הצוות כל פעם מחדש! 

הכל מתחיל משיחת הפתיחה בה אנחנו מתנעים את התהליך, החל מ”ה-הלו” והחיוך המורגש שמתלווה לו. מורגש כי לכל משרה ניתנת תשומת לב, אפיון ודיוק כל פרופיל -כדי להביא את המועמדים המתאימים ביותר. 

המענה הוא תמיד מיידי ואני יודעת שאיך שנגמרת שיחת הטלפון -ההסבר עובר לשקד והיא מתחילה לעבוד על המשרה. 

המועמדים שמגיעים, איכותיים ומתאימים כמעט בדיוק מלא לדרישות ולפרופיל המשרה אז אפשר לומר שמה שמאפיין אתכם- זה החיוך לכל אורך הדרך. 

זמינות מיידית, עבודה איכותית ומדויקת וגם כשיש ביקורת בונה- היא מתקבלת באהבה כדי ללמוד ולהשתפר וזה ניכר במועמדים שמוגשים למשרות.”

דנה קול

דיבור מדיה

“יש בעבודה שלכם דיוק יוצא דופן. המועמדות והמועמדים שמגיעים אלינו תמיד נכונים, מדויקים ומבושלים. יש בכך ערך רחב בניהול עסק בתחום שלנו כמשרד פרסום, שעובדים הם המשאב העיקרי שלהם.”

טל

פמינה

“מרגיש שיש על מי לסמוך, החל מהרגע העברת המשרה היא נלקחת ברצינות ואתם לגמרי על זה. המקצועיות, הזמינות וההירתמות יחד למשימה מוערכת כאילו אתם חלק מהחברה, חשוב לכם לגייס מישהו מדויק לא פחות מאיתנו. שולחים רק מועמדים שמתאימים באמת – יש לכם מעין אג’נדה לגייס נכון ומדויק ולא לאייש את המשרה (כי לאייש משרה זה קל אבל להביא גיוס נכון ומדויק זו כבר משימה קשה יותר שצריך לעבוד בה). לגמרי מאפיינים את יחסי שותפות שמאפשרים פתיחות מלאה.”

שליחת קורות חיים

לא מצאת משרה מתאימה באתר?

ברשותינו מגוון משרות נוספות וכן משרות שמתעדכנות מידי יום, בכדי שלא תפספסו את ההזדמנות שלחו כאן את קובץ הקו”ח ואנחנו ניצור איתך קשר כמידה ותמצא התאמה.

פרסום משרה

banani hr היא פלטפורמת חיבורים בין מעסיקים למחפשי עבודה העובדת על שיטת גיוס מדוייקת וממוקדת.

רוצה לפרסם את המשרה שלך כאן?

צור עמנו קשר ונשמח לתת לך שירות.

תודה

פנייתך נשלחה בהצלחה