שרותים למחפשי עבודה

הידע והניסיון הנרחב שלנו בתחום הגיוס ובעבודה עם מעסיקים, מאפשר לנו לעזור למחפשי עבודה להיות במקום הנכון ולהיראות במיטבם בכדי להגשים את המטרות שלהם. 

הכלים שנעמיד לרשותכם יעזרו לכם להבין ולדייק את מטרות הקריירה שלכם, להציג למעסיקים את החלקים המהותיים מהניסיון שצברתם ולהדגיש את היתרונות שלכם, בכדי שתוכלו להגיע למשרה שמתאימה לכם ביותר.

מגוון השירותים שלנו כולל

בניית פרופיל לינקדאין

לינקדאין, הרשת החברתית המקצועית הגדולה בעולם אשר הפכה לזירה עסקית מאוד משמעותית ליצירת קשרים, למידה וקידום מטרות עסקיות מגוונות. באמצעות פרופיל מקצועי והדרכה על שימוש יעיל ברשת ובכוחה תוכלו להגשים מטרות אלה. ולשם כך, אנחנו כאן.

הכנה לראיון עבודה

ליווי אישי מותאם למשרה להבלטת החוזקות ולהעלאת סיכויי ההצלחה

כתיבה ובדיקת קורות חיים

קורות חיים, הינם כרטיס הביקור שלך כדי להגיע למשרה הנחשקת הבאה שלך. מטרתם הבלעדית היא לגרום למגייסים ליצור איתך קשר ולזמן אותך לפגישת הכירות וראיון עבודה. יש לך הזדמנות אחת, נצל אותה כמו שהיית רוצה!

ייעוץ קריירה

בחירת קריירה היא משימה מורכבת בה יש לקחת בחשבון את האמיתיים שיכולים לנבא הצלחה בתפקיד. אנו מזמינים אתכם לפגישת חשיבה עמוקה ומשמעותית בדרך אל מקום העבודה הבא שלכם.

שליחת קורות חיים

לא מצאת משרה מתאימה באתר?

ברשותינו מגוון משרות נוספות וכן משרות שמתעדכנות מידי יום, בכדי שלא תפספסו את ההזדמנות שלחו כאן את קובץ הקו”ח ואנחנו ניצור איתך קשר כמידה ותמצא התאמה.

פרסום משרה

banani hr היא פלטפורמת חיבורים בין מעסיקים למחפשי עבודה העובדת על שיטת גיוס מדוייקת וממוקדת.

רוצה לפרסם את המשרה שלך כאן?

צור עמנו קשר ונשמח לתת לך שירות.

תודה

פנייתך נשלחה בהצלחה