הדרכות לחברות וארגונים

בנני-HR מתמחה בגיוס, השמה ומשאבי אנוש. הניסיון הרב שצברנו בעבודה מול מאות מעסיקים ומועמדים (מרביתם בתפקידי מטה וניהול), עומד לרשותכם במסגרת הדרכות ממוקדות לחברות וארגונים. 

אנו מציעים הדרכות שונות ומגוונות בשדות התוכן של משאבי האנוש המתייחסות לאתגרים שונים בענף המַתפתח תדיר. ההרצאות וההדרכות משלבות מתודולוגיות חדשניות, חשיפה לכלים דיגיטליים, Case Studies אותנטיים, משובים אינטראקטיביים ועוד. 

אנו מציעים הדרכות בנושאים מגוונים, כגון:

  • גיוס. 
  • ראיונות עבודה, ראיונות וידאו, מבחני קבלה, ראיונות אבחוניים, הטיות בראיון עבודה. 
  • לינדקאין ונוכחות ברשתות חברתיות מקצועיות (למתחילים ולמתקדמים). 
  • גיוסי מסה. 
  • הצעת ערך. 
  • Canva for HR. 
  • סורסינג והד-האנטינג. 

ההרצאות וההדרכות מתואמות מראש מול הארגון לאחר בדיקת DNA ספציפית בנוגע לצרכים והאתגרים הרלבנטיים. במקביל אנו מספקים ליווי לאחר ההרצאה/הדרכה בהתאם לצורכי העסק. 

שירותים נוספים לעסקים

HRBP – משאבי אנוש במיקור חוץ

מחלקת משאבי אנוש במיקור חוץ עם תפעול מקצה לקצה (גיוס, השמה, חתימה על חוזה העסקה, קליטה, חפיפה ועוד). שירות המתאים במיוחד לעסקים שזקוקים לפתרונות איכותיים של משאבי אנוש בהעדר כוח אדם, בפרויקטים ספציפיים, בסקטורים-עסקיים בהם יש לנו התמחות מיוחדת ועוד.

סורסינג

ייצור מקורות גיוס טובים ומתאימים לדרישות של המעסיק. ניתוח מדויק של העסק והמשרה המוצעת, הגדרת תנאי סף, פרסום המשרה בשלל אפיקים דיגיטליים, מיון קורות חיים לפי פרופילים שהוגדרו מראש והעברתם לארגון לאחר טיוב.

השמה

איתור מועמדים מתאימים לאחר ניתוח מעמיק של הארגון ברמת המאקרו ואפיון פרטני של המשרה ברמת המיקרו. מציאת המועמד המתאים והכנסתו לתהליך גיוס המסתיים בקליטה מוצלחת. 95% הצלחה.

הד-האנטינג

שירותי הד-האנטינג מתקדמים ואיכותיים לאיתור טאלנטים ייחודיים למשרות מאתגרות, בדיסקרטיות במידת הצורך ותוך הגעה אקטיבית למועמדים פאסיביים נדרשים (כולל מועמדים שמעטים מצליחים לאתר).

שירותי גיוס ו-CV Center

שירותי גיוס ו-CV center הניתנים בגמישות מלאה לפי בנק שעות לנוחות וחופש מלאים של המעסיק. מענה איכותי אשר חוסך משאבים של זמן וכסף, בד בבד עם הגברת קצת הגיוסים (האיכותיים) בארגון.

גיוסי מסה

שירות מיקור חוץ של גיוסי מסה מתאים למגוון רחב של חברות וארגונים ובכל סדר גודל, בין אם מדובר בהתרחבות מהירה או השקת פרויקטים חדשים הדורשים צמיחה משמעותית בכוח העבודה. כאשר עולה הצורך במספר גדול של מועמדים, שירותי מיקור החוץ בגיוס המונים שלנו ב Banani HR הם אידיאליים עבורכם.

שליחת קורות חיים

לא מצאת משרה מתאימה באתר?

ברשותינו מגוון משרות נוספות וכן משרות שמתעדכנות מידי יום, בכדי שלא תפספסו את ההזדמנות שלחו כאן את קובץ הקו”ח ואנחנו ניצור איתך קשר כמידה ותמצא התאמה.

פרסום משרה

banani hr היא פלטפורמת חיבורים בין מעסיקים למחפשי עבודה העובדת על שיטת גיוס מדוייקת וממוקדת.

רוצה לפרסם את המשרה שלך כאן?

צור עמנו קשר ונשמח לתת לך שירות.

תודה

פנייתך נשלחה בהצלחה

הצטרפו לניוזלטר שלנו

וקבלו עדכונים על משרות חמות, טיפים שימושיים והזדמנויות קידום