השמה

שירותי ההשמה האיכותיים בחברת בנני-HR מהווים חלק מהותי מליבת העשייה שלנו כחברה המתמחה בגיוס, השמה ומשאבי אנוש. הצלחתנו בתחום זה באה לידי ביטוי בקליטה מוצלחת ואפקטיבית לאורך זמן בכ-95% מהמקרים. זאת בעיקר בזכות מתודולוגיה ייחודית שפיתחנו לאורך שנים – בדיקת ה-DNA הכפולה

כאשר אנחנו מדברים על DNA אנו בעצם מחברים בין נקודות שונות העולות בשיחות עם המועמדים ועם המגייסים. זאת מתוך מטרה לאתר הזדמנויות השקה בין תשוקה מקצועית, מוטיבציה, יכולות בין-אישיות ובעיקר את “מה שלא אומרים”. היבטים שעוברים בצורה גלויה וסמויה בשיחות עם שני הצדדים.

בשורה התחתונה אנחנו מחפשים עובדים שיוכלו (באמת ולא כקלישאה) להפיק ערך מיידי לעסק תוך שהם מביאים לידי ביטוי את הכישורים הייחודיים שלהם. אנחנו מאמינים בהשמה שמבוססת על מוטיבציה אמיתית של העובד לתת מעצמו למעלה מ-100% לאורך זמן. 

לא מדובר בעניין של מה בכך. כל מי שעסק בגיוס עובדים יודע שקיים סיכון גדול בקליטת עובד שלא מתאים אשר עלול לעזוב אחרי חודשים ספורים בלבד של הכשרה יקרה. מנגד, ישנם לא מעט עובדים שיכולים להיות מאד רלבנטיים לתפקיד אך שקורות החיים שלהם “נשארו על רצפת חדר העריכה” או שלא התקבלו רק בגלל חוסר-ריכוז רגעי בראיון עבודה. 

התפקיד שלנו בחברת בנני-HR היא לגשר מעל האתגרים הללו מתוך הניסיון שצברנו בהשמה מוצלחת של מאות עובדים בשנה, כולל בתפקידי ניהול, מטה ומעלה. 

הצוות והכלים שלנו

עולם ההשמה השתנה בשנים האחרונות לבלי היכר ודורש מומחיות רבה ושליטה בכלים רבים ומגוונים. צוות בנני-HR מורכב מרכזי גיוס איכותיים מהשורה הראשונה המספקים ליווי אישי וצמוד למעסיק וחושפים את המשרה במגוון רחב של פלטפורמות וכלים:

רשתות חברתיות, קהילות מקצועיות, נוהלי חבר-מביא-חבר, לוחות דרושים, קשרים עסקיים שטווינו לאורך השנים, מאגר ייחודי (ואף בלעדי) של עובדים איכותיים, שיתופי פעולה עם חברות השמה נוספות ועוד. 

שירותים נוספים לעסקים

הדרכות לחברות וארגונים

הדרכות מקצועיות ואיכותיות לארגונים בתחום משאבי האנוש תוך חשיפה לכלים חדשניים ושיפור ההתנהלות ברמת הגיוס, ההשמה והניהול השוטף של משאבי האנוש. כולל ליווי לאחר ההדרכה.

HRBP – משאבי אנוש במיקור חוץ

מחלקת משאבי אנוש במיקור חוץ עם תפעול מקצה לקצה (גיוס, השמה, חתימה על חוזה העסקה, קליטה, חפיפה ועוד). שירות המתאים במיוחד לעסקים שזקוקים לפתרונות איכותיים של משאבי אנוש בהעדר כוח אדם, בפרויקטים ספציפיים, בסקטורים-עסקיים בהם יש לנו התמחות מיוחדת ועוד.

סורסינג

ייצור מקורות גיוס טובים ומתאימים לדרישות של המעסיק. ניתוח מדויק של העסק והמשרה המוצעת, הגדרת תנאי סף, פרסום המשרה בשלל אפיקים דיגיטליים, מיון קורות חיים לפי פרופילים שהוגדרו מראש והעברתם לארגון לאחר טיוב.

הד-האנטינג

שירותי הד-האנטינג מתקדמים ואיכותיים לאיתור טאלנטים ייחודיים למשרות מאתגרות, בדיסקרטיות במידת הצורך ותוך הגעה אקטיבית למועמדים פאסיביים נדרשים (כולל מועמדים שמעטים מצליחים לאתר).

שירותי גיוס ו-CV Center

שירותי גיוס ו-CV center הניתנים בגמישות מלאה לפי בנק שעות לנוחות וחופש מלאים של המעסיק. מענה איכותי אשר חוסך משאבים של זמן וכסף, בד בבד עם הגברת קצת הגיוסים (האיכותיים) בארגון.

גיוסי מסה

שירות מיקור חוץ של גיוסי מסה מתאים למגוון רחב של חברות וארגונים ובכל סדר גודל, בין אם מדובר בהתרחבות מהירה או השקת פרויקטים חדשים הדורשים צמיחה משמעותית בכוח העבודה. כאשר עולה הצורך במספר גדול של מועמדים, שירותי מיקור החוץ בגיוס המונים שלנו ב Banani HR הם אידיאליים עבורכם.

שליחת קורות חיים

לא מצאת משרה מתאימה באתר?

ברשותינו מגוון משרות נוספות וכן משרות שמתעדכנות מידי יום, בכדי שלא תפספסו את ההזדמנות שלחו כאן את קובץ הקו”ח ואנחנו ניצור איתך קשר כמידה ותמצא התאמה.

פרסום משרה

banani hr היא פלטפורמת חיבורים בין מעסיקים למחפשי עבודה העובדת על שיטת גיוס מדוייקת וממוקדת.

רוצה לפרסם את המשרה שלך כאן?

צור עמנו קשר ונשמח לתת לך שירות.

תודה

פנייתך נשלחה בהצלחה

הצטרפו לניוזלטר שלנו

וקבלו עדכונים על משרות חמות, טיפים שימושיים והזדמנויות קידום