סורסינג

שירותי הסורסינג שלנו מתמקדים בהעברת קורות חיים רלבנטיים לאחר סינון בהתאם לפרופיל שנקבע על ידי הלקוח ומנהליו. אנו מסייעים למצוא את מקורות הגיוס שיאפשרו קליטה של העובדים המתאימים ביותר עבורכם. 

בנני-HR חותרת לייעל את תהליכי הגיוס באמצעות שורה של כלים טכנולוגיים מתקדמים, צוות מקצועי ושיטות עבודה מוקפדות שפיתחנו לאורך השנים. הפעילות הינה מול מועמדים אקטיביים, מחפשי עבודה רלבנטיים ופונקציה איכותית של הד-האנטינג לאיתור טאלנטים ומועמדים פאסיביים. 

השירות מבוסס על בדיקת DNA מקיפה של הארגון והמשרה/המשרות. כולל סורסינג תפעולי אשר מתמקד במועמדים וסורסינג אסטרטגי להרחבת מקורות הגיוס. במקביל אנחנו מדייקים את המיתוג של העסק והמשרה כלפי המועמדים. 

הצוות שלנו בוחר, בונה, מנהל ומודד את שלל הערוצים לגיוס והשמה כולל רשתות חברתיות, אתרי דרושים, שיתופי פעולה עם חברות השמה, חבר-מביא-חבר, קהילות מקצועיות, ירידי תעסוקה ועוד. 

מה אתם מקבלים מאיתנו? קורות חיים רלבנטיים לאחר סינון בהתאם לפרופיל המועמדים שהוגדר על פי ניתוח המשרה וה-DNA של העסק. התגמול בשירותי הסורסינג איננו מבוסס על השמה פר-משרה ומעניק לכם חופש רב וגמישות. לחברתנו ניסיון עשיר באיתור מקורות גיוס שאנחנו מאמינים שיכולים להבשיל לקליטת עובדים מתאימים. 

למי זה מתאים?

  • עסקים שמגייסים למשרות בכירות ומקבלים (אין ספור) קורות חיים לא איכותיים מספיק. 
  • גיוס עובדים/מנהלים בדיסקרטיות. 
  • עסקים אשר אין להם את משאבי הזמן והיכולות הטכנולוגיות לייצר חשיפה נכונה של המשרה ברשתות חברתיות ובכלים נוספים. 
  • העדר כוח אדם זמין במחלקת משאבי האנוש של הארגון לגיוס עובדים. 

שירותים נוספים לעסקים

הדרכות לחברות וארגונים

הדרכות מקצועיות ואיכותיות לארגונים בתחום משאבי האנוש תוך חשיפה לכלים חדשניים ושיפור ההתנהלות ברמת הגיוס, ההשמה והניהול השוטף של משאבי האנוש. כולל ליווי לאחר ההדרכה.

HRBP – משאבי אנוש במיקור חוץ

מחלקת משאבי אנוש במיקור חוץ עם תפעול מקצה לקצה (גיוס, השמה, חתימה על חוזה העסקה, קליטה, חפיפה ועוד). שירות המתאים במיוחד לעסקים שזקוקים לפתרונות איכותיים של משאבי אנוש בהעדר כוח אדם, בפרויקטים ספציפיים, בסקטורים-עסקיים בהם יש לנו התמחות מיוחדת ועוד.

השמה

איתור מועמדים מתאימים לאחר ניתוח מעמיק של הארגון ברמת המאקרו ואפיון פרטני של המשרה ברמת המיקרו. מציאת המועמד המתאים והכנסתו לתהליך גיוס המסתיים בקליטה מוצלחת. 95% הצלחה.

הד-האנטינג

שירותי הד-האנטינג מתקדמים ואיכותיים לאיתור טאלנטים ייחודיים למשרות מאתגרות, בדיסקרטיות במידת הצורך ותוך הגעה אקטיבית למועמדים פאסיביים נדרשים (כולל מועמדים שמעטים מצליחים לאתר).

שירותי גיוס ו-CV Center

שירותי גיוס ו-CV center הניתנים בגמישות מלאה לפי בנק שעות לנוחות וחופש מלאים של המעסיק. מענה איכותי אשר חוסך משאבים של זמן וכסף, בד בבד עם הגברת קצת הגיוסים (האיכותיים) בארגון.

גיוסי מסה

שירות מיקור חוץ של גיוסי מסה מתאים למגוון רחב של חברות וארגונים ובכל סדר גודל, בין אם מדובר בהתרחבות מהירה או השקת פרויקטים חדשים הדורשים צמיחה משמעותית בכוח העבודה. כאשר עולה הצורך במספר גדול של מועמדים, שירותי מיקור החוץ בגיוס המונים שלנו ב Banani HR הם אידיאליים עבורכם.

שליחת קורות חיים

לא מצאת משרה מתאימה באתר?

ברשותינו מגוון משרות נוספות וכן משרות שמתעדכנות מידי יום, בכדי שלא תפספסו את ההזדמנות שלחו כאן את קובץ הקו”ח ואנחנו ניצור איתך קשר כמידה ותמצא התאמה.

פרסום משרה

banani hr היא פלטפורמת חיבורים בין מעסיקים למחפשי עבודה העובדת על שיטת גיוס מדוייקת וממוקדת.

רוצה לפרסם את המשרה שלך כאן?

צור עמנו קשר ונשמח לתת לך שירות.

תודה

פנייתך נשלחה בהצלחה