הד-האנטינג

הד האנטינג הוא מהשירותים המתקדמים והאיכותיים ביותר בעולם הסורסינג והגיוס. זאת מכיוון שמדובר באפיק שמתמקד לא רק בטאלנטים ספציפיים אלא גם במועמדים פאסיביים. כלומר, מועמדים אשר אינם מחפשים משרה ברגע זה ושיש צורך באיתורם באופן אקטיבי. בין השאר באמצעות כלים דיגיטליים, נוכחות בקהילות מקצועיות, חשיפה ברשתות חברתיות, היכרות ספציפית עם מועמדים ייחודיים ועוד. 

בחברת בנני-HR אנחנו מתמחים בסורסינג ב-High Level במתווה של הד-האנטינג מקצועי ביותר. שירות זה מאפשר לכם, המעסיקים, למצוא את “הטאלנט” הבא שלכם. לא עוד מעבר סיזיפי על אין ספור קורות חיים שלא מתאימים, ולא עוד בזבוז משאבים ניהוליים יקרים בראיונות ומבחנים. 

לאחר הבנה עמוקה של משימת הגיוס, אנחנו פועלים עם שיטה ייחודית לסורסינג וגיוס עובדים שמטרתה לאתר “בפינצטה” מועמדים שמעטים מגיעים אליהם. זהו שירות גיוס איכותי שנשען על רציונל של איכות לפני כמות. פחות קורות חיים ויותר סיכויי התאמה לאחר עבודת הכנה מוקפדת מול המועמד טרם העברת פרטיו. כולל שמירה על דיסקרטיות הדדית במידת הצורך. שירותי הד-האנטינג בחברת בנני-HR רלבנטיים במקרים כגון:

  • אתגרים המאפיינים גיוס למשרות ניהול בכירות.
  • גיוס לתפקידים ייחודיים שדורשים כישורים ייחודיים.
  • גיוס עובדים בעלי מוניטין והתאמה למשרות מורכבות. 

השירות כולל מציאת פתרונות לדרישותיהם המשתנות של העובדים הללו בכדי לאפשר להם לא רק להתחיל תהליך גיוס אלא להיקלט בעסק ולהעניק לו מכישוריהם הרבים מתוך מוטיבציה, תחושת ערך ושייכות. לחברתנו מקורות מידע איכותיים, יצירתיים ורבים לאיתור טאלנטים פאסיביים שעשויים לתרום רבות לארגון שלכם. 

שירותים נוספים לעסקים

הדרכות לחברות וארגונים

הדרכות מקצועיות ואיכותיות לארגונים בתחום משאבי האנוש תוך חשיפה לכלים חדשניים ושיפור ההתנהלות ברמת הגיוס, ההשמה והניהול השוטף של משאבי האנוש. כולל ליווי לאחר ההדרכה.

HRBP – משאבי אנוש במיקור חוץ

מחלקת משאבי אנוש במיקור חוץ עם תפעול מקצה לקצה (גיוס, השמה, חתימה על חוזה העסקה, קליטה, חפיפה ועוד). שירות המתאים במיוחד לעסקים שזקוקים לפתרונות איכותיים של משאבי אנוש בהעדר כוח אדם, בפרויקטים ספציפיים, בסקטורים-עסקיים בהם יש לנו התמחות מיוחדת ועוד.

סורסינג

ייצור מקורות גיוס טובים ומתאימים לדרישות של המעסיק. ניתוח מדויק של העסק והמשרה המוצעת, הגדרת תנאי סף, פרסום המשרה בשלל אפיקים דיגיטליים, מיון קורות חיים לפי פרופילים שהוגדרו מראש והעברתם לארגון לאחר טיוב.

השמה

איתור מועמדים מתאימים לאחר ניתוח מעמיק של הארגון ברמת המאקרו ואפיון פרטני של המשרה ברמת המיקרו. מציאת המועמד המתאים והכנסתו לתהליך גיוס המסתיים בקליטה מוצלחת. 95% הצלחה.

שירותי גיוס ו-CV Center

שירותי גיוס ו-CV center הניתנים בגמישות מלאה לפי בנק שעות לנוחות וחופש מלאים של המעסיק. מענה איכותי אשר חוסך משאבים של זמן וכסף, בד בבד עם הגברת קצת הגיוסים (האיכותיים) בארגון.

גיוסי מסה

שירות מיקור חוץ של גיוסי מסה מתאים למגוון רחב של חברות וארגונים ובכל סדר גודל, בין אם מדובר בהתרחבות מהירה או השקת פרויקטים חדשים הדורשים צמיחה משמעותית בכוח העבודה. כאשר עולה הצורך במספר גדול של מועמדים, שירותי מיקור החוץ בגיוס המונים שלנו ב Banani HR הם אידיאליים עבורכם.

שליחת קורות חיים

לא מצאת משרה מתאימה באתר?

ברשותינו מגוון משרות נוספות וכן משרות שמתעדכנות מידי יום, בכדי שלא תפספסו את ההזדמנות שלחו כאן את קובץ הקו”ח ואנחנו ניצור איתך קשר כמידה ותמצא התאמה.

פרסום משרה

banani hr היא פלטפורמת חיבורים בין מעסיקים למחפשי עבודה העובדת על שיטת גיוס מדוייקת וממוקדת.

רוצה לפרסם את המשרה שלך כאן?

צור עמנו קשר ונשמח לתת לך שירות.

תודה

פנייתך נשלחה בהצלחה